Rozë

Alesia Bami nis pushimet, velina është “zjarr” që në start (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 10:04 | 12 June 2019

Velina dhe modelja e njohur Alesia Bamin, që është pjesë e “E diell” në TCH ka nisur sezonin e pushimeve.

Brunia simpatike, që ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes për bukurinë dhe hiret e saj, ka treguar se kjo verë do të jetë përvëluese pasi që start i ka provokuar të gjithë me foton nga deti.

E shtrirë në rërë dhe e veshur me bikini të zeza, Alesia duket në super në formë.

Të tjera