Rozë

Adriana sjell foton më të ëmbël krah të dashurit

Autori: Gazeta inFokus 20:15 | 19 September 2021

Adriana Matoshi ripostoi një fotografi në Insta Story.

Ishte i dashuri i saj Keith që postoi një fotografi të bukur krah Adrianës, shkruan InfoKosova.

Duket se ata po shijojnë kohën bashkë duke darkuar.

Adriana përpos posstit të deputetes dhe si aktore komentohet mjaft shumë për lidhjen e saj që në secilin moment tregon se po shkon shkëlqyeshëm.

Të tjera