Rozë

Adelina Tahiri patikat ‘Gucci’, oren ‘Rolex’, e çantën ‘Louis vuitton’

Autori: Gazeta inFokus 19:05 | 18 May 2020

Adelina Tahiri çdo herë bie në sy për luksin e tepruar.

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia po bën jetë tejet luksoze, sidomos pas martesës me avokatin maqedonas

Ani pse u kritikua se u martua me të për shkak diferencës në moshë, Adelina ka treguar se mosha është thjesht veç numër.

Biondina bukuroshe po kënaqet me martesën dhe jetën që po i ofron bashkëshorti i saj.

Madje, nuk heziton ta tregojë luksin, veshjet dhe aksesorët firmato.

Së fundmi, shihet me patika ‘gucci’ e ore ‘Rolex’ në dorë, siç dihet që të dyja janë marka të njohura botërisht.

Të tjera