Fun & Video

A shihni një qen apo një mace në foto? Iluzioni optik që po çmend rrjetin!

Autori: Gazeta inFokus 11:36 | 29 June 2022

A shihni një qen apo mace?

Një iluzion optik i ka hutuar të gjithë, pasi është bërë viral në internet.

Videoja e titulluar “E papritur” tregon një qen të bardhë me hundë dhe gojë të errët të shtrirë në buzë të një çatie.

-Advertisement-

Megjithatë, kur kafsha shpërqendrohet dhe ndryshon pozicionin e tij, fytyra e “qenit” zhduket papritur .

Brenda pak sekondash qeni që patë më në fund ishte një mace.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Marsi sjell Magji në ETC

Të tjera