Lifestyle

10 filmat që duhet t’i shihni patjetër me partnerin tuaj (FOTO )

Autori: Gazeta inFokus 13:20 | 29 March 2021

Nëse nuk dini si t’i kaloni mbrëmjet e fundjavës me partnerin në shtëpi për shkak të orarit të pandemisë, epo ne kemi një zgjidhje për ju.

Këtu më poshtë keni sipas NETFLIX filmat më të ndjekur të cilët janë romantik por dhe tërheqës:

Hollywood

Twice Upon a Time

Someone Has to Die

Bitter Daisies

Valeria

Dark Desire

Unstoppable

Ingobernable

Marvel’s Luke Cage

Të tjera