Sport

⚽️Tifozi kosovar me mesazh të çmendur për Marco Verrattin (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 13:47 | 11 May 2017

Dëshira e tifozëve kosovarë të Barcelonës për ta parë në skuadrën e tyre të preferuar mesfushorin italian, Marco Verratti është e madhe.

Mirëpo, ka edhe prej atyre që tejkalojnë kufijtë me mesazhet dërguar anëtarit të PSG-së.

Nëpër rrjetet sociale po qarkullon një mesazh i një tifozi kosovar, i cili i drejtohet Verrattit në gjuhën shqipe dhe me fjalë qesharake që të pranojë ofertën e Barcelonës, shkruan Gazetasheshi.com.

Mesfushori italian lidhet me një kalim të mundshëm te gjiganti katalan.

Etiketa:
Përtej ZBRITJEVE në Viva Fresh Store!

Të tjera