Sport

⚽️Man City – Man Utd, befasi në formacionet zyrtare

Autori: Gazeta inFokus 20:07 | 27 April 2017
Manchester City dhe Manchester United kanë publikuar formacionet zyrtare të derbit.

Manchester City: Bravo, Zabaleta, Kompany (C), Otamendi, Kolarov, Fernandinho, Yaya Toure, Sterling, De Bruyne, Sane, Aguero.

Manchester United: De Gea, Valencia, Bailly, Blind, Darmian, Herrera, Carrick, Fellaini, Mkhitaryan, Rashford, Martial.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Prince Caffe zgjeron shtrirjen në rajon, arrin marrëveshje bashkëpunimi me zinxhirin kroat Plodine

Të tjera