Sport

⚽️ 11 lojtarët e Kombëtares që kanë luajtur më shumë këtë edicion (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 17:40 | 26 April 2017

Elseid Hysaj është lojtari që ka luajtur më shumë ndeshje këtë edicion nga lojtarët e Kombëtares shqiptare

Panoram Sport ka publikuar minutazhën e secilit lojtarë të Kombëtares këtë edicion, ku prin Elseid Hysaj, i cili ka luajtur 40 ndeshje me Napolin.

Në vendin e dytë është portieri Alban Hoxha i Partizanit, ndërsa top pesëshen e përmbyllin Berat Xhimshiti, Mërgim Mavraj dhe Taulant Xhaka.

Në bazë të minutave që kanë luajtur, është përzgjedhur edhe 11 më e mirë e Kombëtares në sezonin 2016-17. /Express/

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Comodita po tërheq klientë seriozë në Panarin IMM, në Këln të Gjermanisë

Të tjera