Sport

Zvicra kalon në epërsi ndaj Izraelit

Autori: Gazeta inFokus 21:31 | 28 March 2023

Zvicra ka shënuar golin e parë dhe të epërsisë në ndeshjen ndaj Izraelit.

Ruben Vargas shënoi në minutën e 40-të për rezultatin 1:0, shkruan Gazeta Express.

Përtej ZBRITJEVE në Viva Fresh Store!

Të tjera