Lajme

Zhduket një person në Pejë

Autori: Gazeta inFokus 09:27 | 12 October 2021

Djali nga Peja ka raportuar se babai i tij është zhdukur, dhe prej momentin që ka dalë  nga shtëpia ende nuk dihet për vend ndodhjen e tij, shkruan Gazeta Infokus

Sipas djalit prindi i tij është me të meta psikike.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se prindi i tij ka dalë nga shtëpia dhe ende nuk dihet vendndodhja e tij, sipas ankuesit prindi i tij është me të meta psikike”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Rasti është duke u hetuar./Gazeta Infokus/

Të tjera