Sport

Zhbllokohet shpejtë rezultati në ‘Wanda Metropolitano’ (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 21:10 | 18 February 2020

Athletico Madridi dhe Liverpooli po luajnë momentalisht duelin e parë në kuadër të 1/16 se finales se Ligës së Kampioneve, shkruan Gazeta inFokus.

Ndeshja po zhvillohet në ‘Wanda Metropolitano’ në Madrid dhe pas 4 minutave lojë, vendasit kanë kaluar në epërsi.

Saul ka shënuar për rezultatin 1-0 për Athletico Madridin./Gazeta inFokus/

Të tjera