Sport

Xavi te Barcelona deri në vitin 2025

Autori: Gazeta inFokus 21:31 | 24 April 2024

Si duket nuk ka asgjë të re sa i përket të ardhmës së trajnerit, Xavi Hernandez te Barcelona.

Sipas raportimve të fundit, përkundër rezultateve të dobëta me klubin Katalanas, thuhet se ai do të qëndrojë edhe për një vit me skuadrën e tij.

Sipas gazetarit Fernando Polo, Xavi do të jetë me klubin e Barcelonës deri në vitin 2025 dhe kjo pritet të jetë zyrtare.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
BKT Kosova dhe Komiteti Olimpik i Kosovës nënshkruajnë vazhdimin e marrëveshjes së sponsorizimit për periudhë 10-vjeçare

Të tjera