Sport

Zhbllokohet rezultati në takimin Trepça ’89 – Besa

Autori: Gazeta inFokus 15:37 | 01 May 2021

Trepça ’89 dhe Besa po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së 32-të në Serie A, shkruan Gazeta inFokus.

Në duelin që po luhet në stadiumin ‘Riza Lushta’ në Mitrovicë, pejanët kanë kaluar në epërsi në minutën e 20-të, falë golit të shënuar nga Diellor Beseni./Gazeta inFokus/

Të tjera