Sport

Zhbllokohet rezultati në ‘Allianz Arena’, kjo skuadër kalon në avantazh (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 18:59 | 23 May 2020

Bayern Muncheni dhe Enitracht Frankfurti po luajnë aktualisht në kuadër të javës së 27-të në Bundesligë, shkruan Gazeta inFokus.

Në duelin që po zhvillohet në ‘Allianz Arena’ në Munchen, ‘bavarezët’ kanë kaluar në epërsi në minutën e 17’.

Golin për Bayernin e realizoi Leon Goretzka pas një harkimi nga Thomas Muller.

Më poshtë keni golin e shënuar nga mesfushori gjerman./Gazeta inFokus/

Të tjera