Sport

Zbulohen fjalët e Joshua për Klitschkon pasi e ndali mikrofonin (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 16:03 | 29 April 2017
Tony Bellew ka zbuluar se çfarë i tha Anthony Joshua – Wladimir Klitschkos në fund të matjes.
Anthony Joshua e kërcënoi Wladimir Klitschkon pas matjes, para ballafaqimit të tyre sonte në Wembley.

“Do të lëndoj”, tha Joshua pasi e ndali mikrofonin e tij, ka bërë të ditur boksieri tjetër britanik, Tony Bellew, shkruan “The Sun”, përcjell “lajmi.net”.

Joshua dhe Klitschko do të ndeshen sonte pas orës 23:00.

 

UNICEF-i dhe Devolli Corporation bashkojnë forcat për fëmijët dhe të rinjtë

Të tjera