Sport

Vieria mund të kthehet sërish në Premier Ligë

Autori: Gazeta inFokus 13:48 | 31 March 2023

Patrick Vieira mund të kthehet së shpejti me punë të re në Premier Ligë.

Francezi u shkarkua nga Crystal Palace pasi dështoi të fitojë në 12 ndeshjet e fundit, me tri pikë larg zonës së rrezikut.

Sipas raportimeve nga talkSPORT, 46-vjeçari ende admirohet në Angli, dhe thuhet që Crystal Palace mund ta marrë atë në radhët e veta.

Raporti nga ky medium thotë se ish-kapiteni i Arsenalit është në listën e shkurtër të klubit në fjalë.

Etiketa:
Përtej ZBRITJEVE në Viva Fresh Store!

Të tjera