Sport

VIDEO/ La një milionë euro në poker, Neymar reagon çuditshëm

Autori: Gazeta inFokus 09:46 | 31 March 2023

Ylli Brazilian i futbollit, Neymar është duke u rikupeuar nga dëmtimi, por duket se ka zbuluar një hobi të ri, që është pokeri.

Në një video që po qarkullon në rrjetet sociale, Neymar shfaqet teksa humb një milionë euro me një dorë të vetme.

Fillimisht u duk se ai do të ankohej dhe po qante për shumën e parave të humbura, por më pas shpërtheu në të qeshura, por shpejt ndërroi humor dhe e ktheu situatën në të qeshura.

Neymar aktualisht ndodhet në Brazil, ku po rikuperohet pas një operacioni në ligamentet e kyçit të këmbës.

Etiketa:
UNI-Universum International College ofron qasje në arsim global për studentët kosovar

Të tjera