Sport

Veç shqiptari mund ta nxjerr nga kriza Chelsean, Broja nuk i fal këto raste

Autori: Gazeta inFokus 21:34 | 02 October 2023

Chelsea ka shënuar dy gola të shpejtë në ndeshjen si mysafir i Fulham.

Golin e parë në ndeshje e shënoi Mudryk në minutën e 18-të

Një minutë më vonë, Armando Broja dyfishoi rezultatin.

Ylli shqiptar shënoi supergol për t’i dhënë shpres Chelseas për fitore pas tre dështimeve radhazi.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Rritet për 74 % shitja e policave për sigurimin e sëmundjeve

Të tjera