Rozë

U panë shumë pranë njeri-tjetrit mesnatën e së shtunës, Luizi bën deklaratën e fortë për Efin

Autori: Gazeta inFokus 14:46 | 01 May 2023

Shpesh në shtëpinë e BBV është diskutuar marrëdhënia e Luizit me Efin.

Pas momenteve të bukura që kaluan pas përfundimit të prime- it të së shtunës, dyshja duket se i kanë dhënë fund zënkave me njëri- tjetrin.

“Efin e kam dashur aq shumë sa e doja Kiarën, në tjetër drejtim kuptohet dhe në qoftë se ka qenë momenti që kam dal nga vetja ka qenë kur u eliminua ajo…”, deklaroi Luizi.

-Advertisement-

Por se si është pritur ky stabilitet në marrëdhënien e tyre, nga Kiara, mbetet për t’ u parë.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera