Lajme

Thaçi: Të shpresojmë për përmirësimin e gjendjes shëndetësore të ish-kryeministrit Rexhepi

Autori: Gazeta inFokus 14:46 | 26 April 2017

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi iu ka shprehur mirënjohje mjekëve të QKUK-së për kujdesin dhe profesionalizmin që kanë treguar për trajtimin e ish-kryeministrit Bajram Rexhepi.

Thaçi tha se vazhdojnë të shpresojnë për përmirësimin e gjendjes shëndetësore të ish-kryeministrit.

Lexoni të plotë postimin e Thaçit në Facebook:

-Advertisement-

“Vazhdojmë të shpresojmë për përmirësimin e gjendjes shëndetësore të ish-kryeministrit Bajram Rexhepi pas fillimit të trajtimit jashtë Kosovës.

Iu shpreh mirënjohje mjekëve të QKUK-së për kujdesin dhe profesionalizmin që treguan për trajtimin adekuat të z. Bajram Rexhepi”.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Studio Master në UNI – Universum International College dhe merr diplomë të fuqizuar nga Arizona State University

Të tjera