Rozë

Të përqafuar dhe duke qeshur, Atdheu kapet me një vajzë tjetër jashtë “Përputhen”

Autori: Gazeta inFokus 23:03 | 23 February 2021

Një foto e Atdheut që i ka hedhur krahun një vajze dhe qesh me të po qarkullon në rrjetet sociale.

Atdheu së fundmi ka zhvilluar një takim tejet romantik me vajzën e sapo futur Sarën.Ato që në takim të parë shkëmbyen puthje në buzë me njëri-tjetrin duke treguar se mund të shkojnë drejt një lidhje.

Madje edhe në Përputhen Prime, Atdheu i bëri një dhuratë dhe puthi dy herë në mes të studios Sarën.

Por, se kush është vajza në fjalë ende nuk dihet.

Të tjera