Lajme

Taravari: Sela është duke u dërguar në spital

Autori: Gazeta inFokus 21:01 | 27 April 2017

Sekretari i LR-PDSH-së, Arben Taravari për Telegrafi Maqedoni ka thënë se Ziadin Sela është në gjendje të mirë dhe është nisur për në klinikat e Shkupit.

Situata ka qenë kritike ku kryetari i LR-PDSH-së ka qenë i ngujuar në një nga zyrat e Kuvendit por është shpëtuar nga kolegët e tij.

Policia e ka nisur për në klinikat e Shkupit.

-Advertisement-Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Nëse doktor Mitrev do të përdorte hemofiltrimin me qëllim që të mashtruar pacientët, do t’i kishte mashtruar të gjithë 1738…

Të tjera