Rozë

Surpriza dhe emocione – Publikohet promoja e finales së Big Brother Vip Albania 2

Autori: Gazeta inFokus 11:14 | 05 May 2023

Vetëm edhe dy ditë na ndajnë nga finalja e madhe e Big Brother Vip Albania 2.

6 maji do të jetë dita kur njëri prej katërshes Luiz, Efi, Kristi, Dea do të jetë fituesi i çmimit të madh.

Top Channel ka publikuar promon e finales në të cilën ka përmbledhur momentet më të bukura të këtij edicioni dhe ato më të paharrueshmet.

-Advertisement-

Në klip dëgjohen edhe përjetimet e katër finalistët teksa shpjegojnë ndjesinë që u dha ky edicion.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Afati i fundit për regjistrime në programin MSc. Data Science & Analytics në UNI – Universum International College – Powered…

Të tjera