Lajme

Suedi-Kosovë, Bernard Challandes flet sot para mediave

Autori: Gazeta inFokus 09:59 | 04 October 2021

Kualifikimet për në Kampionatin Botëror “Katar 2022” Kosova do t’i vazhdojë edhe me dy ndeshje të tjera të rëndësishme.

“Dardanët” më 9 tetor do të ballafaqohen me Suedinë në udhëtim dhe pastaj e presin Gjeorgjinë më 12 dhjetor në “Fadil Vokrri”.

Trajneri Bernard do të flas sot rreth ndeshjes me Suedinë para mediave në një konferencë e cila do të mbahet në ora 11:00.

Po ashtu sot Kombëtarja e Kosovës do ta zhvillojë një seancë stërvitore në “Fadil Vokrri” nga ora 19:00.

Të tjera