Sport

St Etienne – Reims, ky është vendimi për Berishën dhe Zenelin

Autori: Gazeta inFokus 12:29 | 20 February 2021

St Etienne dhe Reims takohen sot, në kuadër të javës së 26-të në Ligën e Parë franceze, shkruan Gazeta inFokus.

Dueli zhvillohet me fillim nga ora 13:00, në stadiumin ‘Stade Geoffroy-Guichard’.

Tashmë janë publikuar formacionet zyrtare të këtij ballafaqimi, të cilat mund t’i gjeni me poshtë.

Nga minuta e parë këtë përballje e nisin edhe dyshja kosovare, Valon Berisha dhe Arbër Zeneli./GazetainFokus/

Të tjera