Lajme

Shiheni se në çfarë gjendje të rëndë është deputeti i LSDM-së (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 20:27 | 27 April 2017

Deputeti i LSDM-së, Damjan Mançevski ka pësuar keq nga sulmi i protestuesve në Kuvendin e Maqedonisë, shkruan Telegrafi Maqedoni.

Mançevski është ngrehur nëpër korridoret e Kuvendit.

Ai duket i gjakosur dhe i lënduar në kokë.

Kush janë analistët e sigurisë së informacionit?

Të tjera