Sport

Shënohet autogol qesharak në sfidën, Lazio – Bayern Munchen  

Autori: Gazeta inFokus 22:11 | 23 February 2021

Lazio dhe Bayern Muncheni po luajnë momentalisht ndeshjen e parë të vlefshme për 1/8 e finales në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Në sfidën që po zhvillohet në ‘Stadio Olimpico’ në Romë, skuadra e Bayern Munchenit e ka realizuar edhe golin e katërt (0-4) në minutën e 47’.

Golin e katërt për ‘Bavarezët’ e ka shënuar mbrojtësi i Lazios, Francesco Acerbi, gabimisht në portën e tij.

Më poshtë keni autogolin e shënuar nga mbrojtësi italian./Gazeta inFokus/

Të tjera