Lajme

Ridvan Tahiri: Shokut tim të rënë Blerimit, kisha me i thanë shumëçka, por s’po di nga me ia nisë

Autori: Islam Morina 23:23 | 23 September 2022

I ftuan në emisionin N’Konak, ish-ushtari i UÇK-së, Ridvan Tahiri, ka rrëfyer me emocion se si e përjetoi momentin kur iu vra shoku i tij i fëmijërisë dhe bashkëluftëtari i tij Blerim Rreci.

I pyetur se a ka diçka që do të donte të ia thoshte atij por që nuk ka mundur e i ka ngelur peng, Ridvan Tahiri, ka thënë se me të kanë pasur shumë ëndrra, shumë punë për të kryer dhe se ka shumëçka që do të donte t’ia thoshte atij, por se nuk di sa nga me ia nisë.

Në vijim ndiqni emisionin e plotë të Konakut me Islam Morinën, ku Ridvan Tahiri, flet për shumë momente e ngjarje nga jeta e tij./Gazeta Infokus/

Të tjera