Sport

Real Madridi përmbysë rezultatin ndaj Celta Vigos

Autori: Gazeta inFokus 22:24 | 12 September 2021

Real Madridi dhe Celta Vigo po luajnë aktualisht në kuadër të javës së katërt në elitën e futbollit spanjoll, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Santiago Bernabeu’, skuadra e Real Madridit e ka përmbysur rezultatin ndaj Celta Vigos.

Për rezultatin 3-2, golin për Realin e ka shënuar Vinicius Junior./Gazeta inFokus/

Të tjera