Sport

Publikohen formacionet e ndeshjes Kosovë-Andorë

Autori: Gazeta inFokus 19:56 | 28 March 2023

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Kosovës dhe Andorrës, e vlefshme për kualifikimet për Euro 2024.

Kombëtarja e Kosovës në futboll do të zbresë sonte në fushën e blertë në stadiumin “Fadil Vokrri” në kërkim të fitores së parë në kampanjën kualifikuese për Euro 2024.

Pas barazimit në Izrael, Vedat Muriqi me shokë janë të motivuar për ta mposhtur Andorrën në duelin e vlefshëm për Grupin I, shkruan “Gazeta Express”.

Formacionet zyrtare:

Prince Caffe shpërblen Xhemil Skenderin me veturë “Fiat 500”

Të tjera