Sport

Portieri Alban Muqiqi është mirë

Autori: Gazeta inFokus 23:51 | 30 April 2017

Sot gjatë ndeshjes u lënduar portieri, Alban Muqiqi.

U deshtë të dërgohej në spital ku po kurohet dhe nuk është në rrezik dhe në mbrëmje u vizitua nga udhëheqja e klubit.

Vip Card e Petrol Company ofron tri herë zbritje

Të tjera