Lajme

Përgjaket Zoran Zaev

Autori: Gazeta inFokus 19:57 | 27 April 2017

Protuesit dhe mbështetësit e VMRO-së kanë gjuajtur me gjësende të rënda deputetët e Parlamentit të Maqedonië.

Reporteri i agjecisë së lajmeve INA njofton se lideri i LSDM-së është goditur dhe përgjakur në kokë. Në këtë tollovi të madhe, në këto momente kanë arritur forcat speciale policore për ndërhyrje të shpejtë, të cilët pritet të marrin masat e nevojshme për mbrojtjen e deputetëve.  (INA)

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera