Lajme

“Pas seancës shumë produktive”, Fitore Pacolli feston me kolegë pas kërcënimit që ua bëri mediave

Autori: Gazeta inFokus 16:52 | 14 July 2022

Deputetja e VV-së, Fitore Pacolli, është parë duke pirë kafe me kolegë, anëtarë të Lëvizjes Vetëvendosje, pas kërcënimit publik që ua bëri mediave në seancën e Kuvendit.

Ajo ka shpërndarë një fotografi në Facebook ku shihet nën shoqërinë e Ministres Albulena Haxhiu dhe kolegët Armend Muja dhe Adnan Rrustemi, me ç’rast tha se seanca e sotme ishte shumë produktive.

“Pas seancës së shkurtër por shumë produktive 👌…”, ka shkruar Pacolli.

Të tjera