Fokus

Njihuni me 12 vjeçarin nga Suhareka, i cili kujdeset çdo ditë për dhitë e tij- “Kam shumë qef me i ndihmu familjes”

Autori: Gazeta inFokus 18:06 | 23 May 2024

Në fshatin Duhël të Komunës së Suharekës, jeton 12 vjecari Bislim Graishta, i cili kujdeset me shumë kënaqësi për dhitë e tij, shkruan Gazeta Infokus.

Sapo kthehet nga shkolla, ai i nisë dhitë drejt livadhit, pa asnjë përtesë.

“Shkojë në shkollë paradite, kur të vijë, pushoj deri në ora 3, e pastaj i bëjë detyrat, e pastaj dal dhe kujdesem për to” tha Bislimi në storjen e realizuar nga Infokus.

-Advertisement-

Për ta ndjekur rrëfimin e tij të plotë, klikoni në videon e mëposhtme:

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Studio MASTER në UNI, Merr Diplomë dhe lejeqëndrim t’përhershëm në GJERMANI

Të tjera