Lajme

Ndeshje dramatike, Shqipëria barazon me Kroacinë

Autori: Gazeta inFokus 17:01 | 19 June 2024

Shqipëria ka barazuar me rezultat 2 me 2 me Kroacinë.

Klaus Gjasula ka qenë figura heroike dhe tragjike e ndeshjes, për shkak se shënoi një autogol dhe arriti që më pas në minutat e fundit të shënoj edhe golin e fitores.

Golin e parë e shënoi Qazim Laçi, me rezultatit që u përmbysë më pas nga Kroacia.

-Advertisement-

Shpresat e Shqipërisë mbesin tek ndeshja e fundit kundër Spanjës. /Gazeta Infokus

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Black Friday ne Artmotion

Të tjera