Lajme

Naser Ramadani ka një apel për qytetarët pasi u infektua për herë të dytë me Covid-19

Autori: Gazeta inFokus 13:59 | 26 January 2022

Drejtori i Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike të Kosovës, Naser Ramadani, gjatë ditës së mërkurë është infektuar me Covid-19 për herë të dytë, shkruan Gazeta inFokus.

Lajmin e ka bërë të ditur vet ai përmes një postimi në llogarinë e tij zyrtare në facebook.

Pas infektimit për herë të dytë Ramadani ka bërë apel tek qytetarët që të kujdesen dhe të vaksinohen kundër virusit Covid-19.

Më poshtë gjeni njoftimin e plotë të Naser Ramadanit./Gazeta inFokus/

Të tjera