Fun & Video

Moderatorja amerikane bën yoga komplet lakuriq (Foto/Video +18)

Autori: Gazeta inFokus 14:33 | 19 May 2017
Prezantuesja televizive nga Amerika, përsëri ka dal në qendër të vëmendjes

Prezantuesja televizive nga Amerika, përsëri ka dal në qendër të vëmendjes

Jenny Scordamaglia është e njohur për publikun se ajo vazhdimisht del lakuriq në emisionet e saj, dhe poashtu kësaj here nuk është se ka vepruar ndryshe.

Ditë më parë ajo ka lejuar që të filmohet nga kamerat duke bërë dush dhe videoja e saj është parë shumë herë, transmeton lajmi.net.

-Advertisement-

Poashtu edhe kësaj here ajo ka dal lakuriq, por kësaj here nuk ishte vet, ajo së bashku me Elia Adams, këto bukuroshe hoqën të gjitha rrobat dhe filluan të bënin yoga lakuriq.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Rëndësia e komunikimit efektiv midis Familjes dhe Kopshtit

Të tjera