Sport

Messi, video-mesazh mikut të ngushtë: Do të bëhem tifoz…

Autori: Gazeta inFokus 10:06 | 01 August 2022

Prezantimi i Luis Suarezit të skuadra e Nacionalit në Uruguaj ishte një ngjarje e rëndësishme e transmetuar në televizion, me një parade dhe një prezantim në një stadium të mbushur plot.

Mes shumë surprizave që ish-sulmuesi i Atlético de Madrid dhe Barcelonës ka mundur të përjetojë, ishte edhe shfaqja e Leo Messit në ekranin e madh të stadiumit duke i dërguar një mesazh.

“Tani do të ndjek Nacionalin, edhe pse tifozët e Newell nuk kanë kujtime të mira nga ai ekip… Ju uroj gjithmonë më të mirat”, – tha lojtari argjentinas i PSG-së, i cili u bë mik i ngushtë i sulmuesit kur të dy luanin te Barcelona.

Të tjera