Sport

Mbrojtësi i Llapit u rikthehet stërvitjeve para duelit me Gjilanin

Autori: Gazeta inFokus 17:03 | 20 February 2021

Llapi dhe Gjilani nesër takohen në kuadër të javës së 20-të në Superligë, shkruan Gazeta inFokus.

Para këtij dueli të drejtuarit e Tahir Batatinës kanë marrë një lajm majft të mirë, kjo pasi qendërmbrojtësi, Ahmet Haliti, është rikthyer nga lëndimi.

Lajmin e ka bërë të ditur vet klubi, me anë të një postimi në llogarinë e tyre zyrtare në facebook, të cilën mund ta gjeni me poshtë./Gazeta inFokus/

 

Rikthehet nga lëndimi qendërmbrojtësi Ahmet Haliti
Haliti i gatshëm për ndeshjen e nesërme ndaj Gjilanit

Podujevë, 20…

Posted by K.F. Llapi on Saturday, February 20, 2021

Të tjera