Sport

Maqedoni e Veriut -Kosovë, luhet pa tifozë?

Autori: Gazeta inFokus 22:37 | 31 July 2020

Pak më shumë se dy muaj kanë mbetur deri te ndeshja historike mes Maqedonisë së Veriut dhe Kosovës që do të luhet në Shkup.

E situata me koronavirus mund të prish shumë plane, sidomos për ekipin maqedon.

Pak më shumë se dy muaj kanë mbetur deri te ndeshja historike mes Maqedonisë së Veriut dhe Kosovës që do të luhet në Shkup.

E situata me koronavirus mund të prish shumë plane, sidomos për ekipin maqedon.

Të tjera