Sport

Lulzim Jashari në stadiumin e Hamburgut për ta përkrahur nga afër Shqipërinë

Autori: Gazeta inFokus 16:11 | 19 June 2024

Pjesëtari i familjes Jashari, Lulzim Jashari, është duke e ndjekur nga stadiumi i Hamburgut, ndeshjen Kroaci – Shqipëri.

Kur kanë kaluar rreth 50-të minuta lojë, Shqipëria është në epërsi me rezultat 0:1, shkruan Gazeta Infokus.

Jashari nuk dihet nëse në stadium është bashkë me kryeministrin Kurti, i cili gjithashtu ka udhëtuar drejt Gjermanisë për ta parë këtë ndeshje nga afër. /Gazeta Infokus

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
EURO 2024 dhe Serie A, dy ekskluzivitetet absolute të Artmotion këtë vit

Të tjera