Sport

Lajm i frikshëm për Klitschkon para duelit me Joshua

Autori: Gazeta inFokus 11:01 | 29 April 2017
Wladimir Klitschko duhet të ketë shumë kujdes nga Anthony Joshua. Anthony Joshua ndeshet sonte me Wladimir Klitschkon në Wembley.

Dy gjigantët e boksit në kategorinë e rëndë kanë premtuar meç të fortë derisa të dy kërkojnë fitoren.

Por, është një lajm i keq për Klitschkon, përcjell “lajmi.net”.

Joshua nuk njeh humbje dhe ka fituar 18 duelet e tij të deritashme dhe atë me 18 nokaute.

Gazetaria Digjitale – Profesioni i së ardhmës

Të tjera