Rozë

La garën në mes nga malli për djalin, Luiz Ejlli tregon si do të ishte finalja me Oltën

Autori: Gazeta inFokus 10:24 | 01 May 2023

Jonida Aliçkolli dhe Elona Duro kanë intervistuar brenda Big Brother, Luizin dhe Efin.

Fati i goglave vendosi Luiz Ejllin, i cili foli gjatë për këtë eksperiencë në jetën e tij.

Si do të ishte kjo finale për Luz Ejllin nëse përballë do të kishte Olta Gixharin?

-Advertisement-

E fortë dhe shumë kënaqësi”, u shpreh këngëtari.

Ai theksoi disa herë që do e donte Oltën në finale. Madje sipas tij, në këtë finale, në vend të Deas dhe Kristit, duhet të ishin Olta dhe Kejvina.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera