Lajme

Ky është Ziadin Sela afër Zaevit para se të sulmohet nga huliganët (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 11:30 | 28 April 2017

Lideri i LR-PDSH-së Ziadin Sela duket afër Zoran Zaevit të gjakosur. Këto fotografi janë para se me u sulmuar nga huliganët që hynën dhunshëm në Kuvend. SIç thuhet huliganët kanë tërhqur zvarrë Selën ku edhe i kanë shkaktuar lëndime në kokë.

Rreth orës 3 të mëngjesit mjeku specialist i Traumatologjisë, Ilir Hasani për TetovaSot tha se gjendja e Ziadin Selës është stabile.

“Gjendja e Selës është stabile, komunikon, ka disa lëndime në kokë, është në kujdesin e mjekëve specialist vazhdimisht, nuk është për tu alarmuar, presim përmirsimin e tij” tha Hasani

-Advertisement-

Ndryshe pos Zaevit dhe Selës u lënduan edhe shumë deputet, gazetarë dhe disa pjestarë të sigurimit dhe policisë./TetovaSot/

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera