Rozë

Kur Ivanka Trump paraqitej në hit serialin amerikan ‘Gossip Girl’ (Foto/Video)

Autori: Gazeta inFokus 13:39 | 25 April 2017

Shumë prej jush besohet se e kanë shikuar serialin popullor “Gossip Girl”.

Aventurat e Blairit, Serenas, Chuckit, Danit dhe Natit i kemi shikuar për gjashtë sezone, ku në sezonin e fundit janë shfaqur edhe yje të tilla si Lady Gaga dhe supermodelja Karlie Kloss.

-Advertisement-

Por a e dini se me një rol të tillë është shfaqur edhe Ivanka Trump, bija e presidentit amerikan Donald Trump si dhe burri i saj Jared Kushner?

E gjithë kjo ka ndodhur në vitin 2010, ku bukuroshja shfaqet me rolin e biondinës Ivanka.

Më poshtë mund ti shikoni disa prej fotografive të marr prej serialit. /Telegrafi/

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera