Fun & Video

Kreu marrdhënie seksuale me ish-nxënësin 14-vjeçar, arrestohet mësuesja!

Autori: Gazeta inFokus 13:41 | 07 October 2021

Një mësuese në Florida u arrestua të hënën nën akuzën e kryerjes marrëdhënie seksuale me një ish-nxënës të saj.

Brittiny Lopez-Murray, 31-vjeçe akuzohet se ka kryer marrdhënie me një ish-nxënës pasi kishte shkruar mesazhe që prej muajt gusht.

Sipas raportit, Lopez-Murray dhe nxënësi, shkëmbenin mesazhe se sa mirë e kalonin kohën me njëri-tjetri teksa kryenin marrëdhënie seksuale. Babai i të miturit ka zbuluar fotografi nudo të mësueses dhe menjëherë ka bërë denoncimin në polici. Drejtoria e shkollës në Florida e ka pushuar menjëherë mësuesen nga puna. Mosha ligjore e pëlqimit për aktivitet seksual në Florida është 18 vjeç.

Të tjera