Sport

Kosovë – Sllovaki, mbyllet çereku i parë me këtë rezultat

Autori: Gazeta inFokus 19:37 | 20 February 2021

Kosova dhe Sllovakia po luajnë aktualisht, në kuadër të eliminatorëvë për Kampionatin Botëror të Basketbollit 2023, shkruan Gazeta inFokus.

‘Dardanët’ kanë mbyllur çerekun e parë në epërsi, me rezultat 23-15.

Në rast se Kosova do të arrijë fitore, atëherë do të siguroj pjesëmarrjen në eliminatore./Gazeta inFokus/

Të tjera