Sport

Kosova-Andorra, këtë skuadër e favorizojnë kompanitë e basteve

Autori: Gazeta inFokus 12:45 | 28 March 2023

Kombëtarja e Kosovës në futboll, sonte në ‘Fadil Vokrri’ përballet me Andorrën, në ndeshjen e dytë kualifikuese për EURO 2024, ndeshe kjo që luhet në kuadër të Grupit I.

‘Dardanët’ në duel me Andorrën vijnë pas barazimit (1-1), me Izraelin tri ditë më parë, derisa skuadra mike zbret në kryeqytetin tonë pas disfatës nga Rumania (0-2).

Në ndeshjen ndaj Andorrës nuk vlen asgjë tjetër përveç fitores dhe kjo ka bërë që bastet të favorizojnë shumë Kosovën.

Fitorja e Dardanëve ka kuotën 1.14, ndërsa ajo e Andorrës 26.00. Barazimi vlerësohet me kuotën 7.00.

Etiketa:
Vip Card e Petrol Company ofron tri herë zbritje

Të tjera