Sport

Klitschko gati për meçin me Joshua (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 19:34 | 25 April 2017
Wladimir Klitschko ka hyrë në fazën e fundit të përgatitjeve për meçin me Anthony Joshua.

Klitschko më 29 prill do të ngjitet në ring për t’i matur forcat me bokserin Joshua, që në 18 meçe ka 18 fotpre.

Për t’u përgatitur sa më mirë për meçin ku edhe varet karriera e tij, Klitschkoa ka zgjedhur të stërvitet në alpet e Austrisë.

Ai ka postuar në rrjetet sociale një fotografi me ekipin e tij.

-Advertisement-

“Kam nevojë për aleatë dhe kam ekipin më të mirë të mundshëm. Së bashku mund ta arrijmë qëllimin që dua. Faleminderit të gjithëve për mbështetjen”, ka shkruar Klitschko në rrjetet sociale.

ParashikoAnëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Rritet për 74 % shitja e policave për sigurimin e sëmundjeve

Të tjera