Sport

Këtu mund ta ndiqni LIVE ndeshjen mes Trepçës dhe Yllit

Autori: Gazeta inFokus 19:42 | 23 May 2024

Ka nisur ndeshja e pestë finale në mes të Trepçës dhe Yllit.

Sonte do të shpallet kampioni i këtij edicioni në Prince Caffe Superligës së basketbollit.

Loja po zhvillohet në palestrën “Minatori”.

-Advertisement-

Mitronet ka siguruar linkun ku mund ta ndiqni ndeshjen LIVE:

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Presidenti i UNI z. Alejtin Berisha, folës mbi temën “Women’s Role in Artificial Intelligence Development” në DOKUTECH, edicioni i 11-të

Të tjera